Partnerzy SDJL

Oficjalnym partnerem SDJL jest Double Note Studio z Warszawy, założone przez dwóch doświadczonych producentów muzycznych – Grzegorza Stasiuka i Roberta „Mr. Root” Korzeniewskiego.

Double Note Studio jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, zarówno cyfrowy, jak i analogowy. Grzegorz i Robert, jako weterani branży muzycznej, mają bogate doświadczenie w produkcji różnorodnych gatunków muzycznych – od rocka, popu, R&B, jazzu po muzykę taneczną i klubową. Obaj współpracowali z takimi artystami jak m.in. Rozalla (znana z  przeboju „Everybody’s Free”), Anna Jurksztowicz, Monika Mo-J Jarosińska, nominowany do nagrody Grammy brytyjski wokalista Sean Smith, Karo Szczurowska, Becky Sangolo, Justyna Steczkowska, KC and The Sunshine Band oraz wielu innych. 

Double Note Studio zlokalizowane jest w centrum Warszawy. Oferuje szeroki zakres usług, w tym produkcję muzyczną, pisanie tekstów i kompozycji, tworzenie teledysków, nagrywanie i produkcję podcastów oraz promocję artystów.

KANCELARIA ŚWIRCZ & RAKOWSKI ADWOKACI 

https://swirczrakowski.pl/

ul. Widok 8 lok. 5, 00-023 Warszawa

Kancelaria prawna, którą tworzą doświadczeni, kreatywni i profesjonalnie działający, młodzi prawnicy.

Zajmują się m.in. obsługą biznesu, prowadząc bieżącą obsługę korporacyjną przedsiębiorców oraz doradztwem w zakresie praw własności intelektualnej.

Adwokat Maciej Rakowski jest także autorem nowatorskiego, pierwszego w Polsce Statutu SDJL, który pozwala na swobodne działanie w czasie zamknięcia spowodowanego epidemią np. Covid-19.

SKLEP MUZYCZNY STUDIOSTORE
www.studiostore.pl
Warszawa, ul. Szumiących Traw 2B/A

Sklep muzyczny / Sklep dla DJ`ów
Dostawca najwyższej jakości sprzętu audio dla DJ, do studia i na scenę.

Autoryzowany dealer produktów marek Pioneer DJ, Rane DJ,
Allen & Heath, Denon DJ, Native Instruments, AKAI Professional, Shure, Roland, Focusrite, Arturia, Adam Audio, KRK, Behringer, Beyerdynamic i wielu innych.

Misją sklepu jest oferowanie profesjonalnych rozwiązań, sprzętu i usług.